Restaurant Cortéz vznikl v budově bývalého Vysočanského pivovaru, který se vyznačuje příjemnou atmosférou a také výbornou dostupností automobilem i prostřednictvím městské hromadné dopravy. Připravili jsme pro Vás dostatek parkovacích míst.

Najdete nás na adrese:

Freyova 1/12 (budova Vysočanského pivovaru)
190 00 Praha 9, Vysočany

tel.: +420 283 891 452

e-mail: restaurant@cortez.cz

 

Cesta MHD

Nejsnazší způsob, jak ochutnat z našeho jídelního lístku nebo si nechat připravit pokrm na přání, spočívá v cestě metrem do stanice Vysočanská. Po vystoupení z metra Vás čeká krátká procházka parkem či podél ulice Freyova. Na stanici Vysočanská je možné dojet také autobusy číslo 136, 145, 151, 158, 166, 177, 195, 259 a 280.

 

Cesta automobilem

 

Ze severu:  Prosek, Ďáblice a Letňany

Sjeďte po Prosecké estakádě dolů do Vysočan na Sokolovskou ulici. Na nejbližších semaforech odbočte do ulice Na Břehu. Touto ulicí pokračujte  podél Rokytky až na další křižovatku, kde opět zatočíte doleva. Přímo proti sobě uvidíte autosalón a hned za ním je budova Vysočanského pivovaru s naší restaurací.

 

 

Z východu: Černý Most, Dolní a Horní Počernice

Na konečné tramvaje na Černém Mostě se držte na ulici Poděbradské. Na Harfě je světlená křižovatka, na níž odbočíte vlevo. Za železničním mostem je další světelná křižovatka. Za ní na pravé straně uvidíte autosalón, budova Vysočanského pivovaru s naší restaurací je hned za ním.

 

Z jihu: Žižkov, Malešice, Hostivař, Jižní Město

Na křižovatce Jarov se dejte směrem na ulici Spojovací: pojedete-li od Malešic, pak doprava, pojedete-li z Žižkova, pak vlevo. Vyjedete do malého kopce, na jehož vrcholu je semafory řízená křižovatka. Pojedete rovně. Na další světelné křižovatce odbočte vpravo a pokračujte z kopce kolem budovy Sazky, až pod železniční most. Těsně za ním je další světelná křižovatka, kterou projedete rovně. Po několika stech metrech podjedete železniční most. Za ní na pravé straně uvidíte autosalón, budova Vysočanského pivovaru s naší restaurací je hned za ním.

 

Za západu: střed a západ Prahy

Jeďte po Sokolovské z centra. Na Palmovce pokračujte stále rovně. Po příjezdu ne velkou světlenou křižovatku Balabenka se dejte vpravo, směrem k Sazka Aréně. Když ji minete, držte se v levém pruhu, abyste na další velké světelné křižovatce mohli odbočit vlevo. Po tomto odbočení podjedete po několika stech metrech železniční most. Za ním je další světelná křižovatka. Za ní na pravé straně uvidíte autosalón, budova Vysočanského pivovaru s naší restaurací je hned za ním.

 

 

Úvodní stránka
Polední menu
Jídelní a nápojový  lístek
Vinný lístek
Fotogalerie
Kontakt

Nová otevírací doba:
Pondělí - Pátek 11:00 - 15:00
Sobota - Neděle zavřeno

tel.: +420 283 891 452